USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Departamento Con Patio Y Piscina En Pucon Pucon Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Departamento Con Patio Y Piscina En Pucon Appartement

Vroegtijdige boeking
2026-07-05
2026-07-06

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

18

Departamento Con Patio Y Piscina En Pucon Appartement


Gelegen binnen 25 minuten lopen van Museo Mapuche Pucón, Departamento Con Patio Y Piscina En Pucon Appartement hotel beschikt over een privézwembad. Het hotel beschikt ook over privéparkeren.

Dit hotel is gelegen binnen 2 km van Plaza de Armas de Pucon. De Playa Grande ligt ook op circa 30-minuten loopafstand van het pand.

Bestaande uit een balkon, zijn de kamers van dit hotel in Pucón uitgerust met een flatscreen TV met satellietzenders. Ze zijn voorzien van een koelkast en een oven.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Termas Rio Trancura
    1616 km
  • Mirador El Cristo
    1255 km
  • Buses Caburgua
    1792 km
  • Feria
    1903 km
  • Santa Clara Monastery
    1346 km
  • La Poza
    1723 km
  • Ambachtsmarkt
    1781 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • Gratis WiFi
  • Parkeerplaats

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Tuin

Kamervoorzieningen

  • Terras
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 23:00
Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • 🕌

    Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van Departamento Con Patio Y Piscina En Pucon Appartement hotel?

    Tijdens het verblijf in Departamento Con Patio Y Piscina En Pucon Appartement hotel, moet je geen attracties van Pucón missen, Museo Mapuche Pucón (2 km), de Playa Grande (2,1 km) en Plaza de Armas de Pucon bereikbaar met 10 minuten rijden.
  • 🚗

    Kan ik mijn auto vlakbij Departamento Con Patio Y Piscina En Pucon Appartement hotel parkeren?

    Departamento Con Patio Y Piscina En Pucon Appartement hotel biedt een een privéparkeerplaats aan zijn gasten.
  • 🕗

    Wat is het laatste dat we kunnen van Departamento Con Patio Y Piscina En Pucon Appartement hotel uitchecken?

    Klanten van Departamento Con Patio Y Piscina En Pucon Appartement hotel moeten klaar zijn om om 11:00 uit te chechken.
  • Wat voor soort zwembad biedt dit hotel in Pucón?

    Er is een seizoensgebonden buitenzwembad beschikbaar bij dit hotel in Pucón.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-07-05
2026-07-06

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Departamento Con Patio Y Piscina En Pucon Appartement, Chili

1500 Camino Al Volcan, Pucón, Chili

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © pucontophotels.com

All rights reserved